Yatta Teknede Evlilik Teklifi

Unutulmaz bir evlilik teklifi mi yapmak istiyorsunuz?

mersin sahilinde  Mumlarla süslü şık bir masada, yatta teknede yenilen romantik bir akşam yemeğinin ardından,  gerçekleştirilen nefes kesici bir yatta evlenme teklifi organizasyonuna ne dersiniz?

 

Yatta teknede evlenme teklifi organizasyonları için farklı ve her bütçeye uygun alternatifler sunuyoruz.

 Evlilik teklifi hayatınızı birlikte inşa edeceğiniz insanla yaşayacağınız en özel anlardan biridir ve özenle planlanması yıllar boyunca unutamayacağınız, mutlu bir anınız olmasını sağlar.

Bu nedenle özellikle mersin’de yaşıyorsanız yatta veya teknede evlilik teklifi seçeneğini mutlaka düşünmenizi öneririz.

mersin in Muhteşem manzarası eşliginde , akşam saatlerinde mehtap ve birlikte geçirilecek romantik saatler evlilik teklifinizin efsane olmasını sağlayacaktır.

Yatta veya teknede evlenme teklifi için tercih edebileceğiniz pek çok organizasyon seçeneğini sizlere sunuyoruz. Dilerseniz limana demirlemiş ve sizin için özel olarak süslenmiş bir yatta ve martıların sesini dinleyerek hoş bir yemek yiyebilirsiniz. Daha ihtişamlı bir tablo hayal ediyorsanız sizlere gün içinde arzu ettiğiniz süre boyunca içinde yalnızca sizin, sevgilinizin ve organizasyon ekibinden orada olması gereken kişilerin bulunduğu bir yat da ayarlanabilir.

Kahvaltı, akşam yemeği ve yemek sonrası tüketilebilecek alkol ve aperatifleri içinde barındıran yatta evlilik teklifi paketimizde arzunuza göre değişiklikler talep ederek yaratıcılığınızı da rahatlıkla konuşturabilirsiniz. Örneğin çift olarak romantik keman tınılarından ya da klasik gitarın huzur veren sesinden hoşlanıyorsanız arzu ettiğiniz müziğin gece boyunca size canlı olarak eşlik etmesini isteyebilirsiniz.

Sizin isteklerinize göre anlamlı ve özenli biçimde süslenip donatılmış olan yemek masanızdan kalktıktan sonra yatın en uç kısmında, mersin in muhteşem  manzarası eşliğinde evlilik teklifinizi yaptığınız anda göğe  onlarca balon ya da evet cevabını duyduğunuzda patlayacak volkanlar da arzunuza göre kurulup en doğru anda devreye girebilirler. Kısacası bu özel günde her şey tam da istediğiniz gibi planlanıp uygulanırken size ve sevgilinize yalnızca bu unutulmaz saatlerin tadını çıkarmak kalır.

     ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Ofis      : 0322 363 69 42
Whatsapp  : 0545 665 03 63
Whatsapp  : 0545 546 49 01
Whatsapp  : 0541 638 15 45
Whatsapp  : 0542 674 04 78 
Uygulamamız →  

Sayfa İçindeki Konu Başlıkları

Mersin Evlilik Teklifi

Mersin Evlilik Teklifi Sahilde,Cafede,Sinemada,Yatta,Evde,Otelde Evlilik Teklifi,Doğum günü,Yıldönümü,Söz,Nişan,Nikah Organizasyonları Mersin Organizasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA
%d blogcu bunu beğendi: