Mersin Yat Kiralama Fiyatları

Mersin de yat kiralama ile ilgili oldukça merak edilen konuların başında Mersin yat kiralama fiyatları yer alır. Mersin Yat kiralama fiyatları hesaplanırken öncelikle tarih, kişi sayısı ve yatın veya teknenin kapasitesi kiralama süresi belirlenmesi gerekli.

Bu bilgilerin Mersin yat kiralama firmamız ile paylaşılması doğru kiralık yat ve tekne önerilerini ve kiralık yatın fiyatlandırması acısından yardımcı olacaktır. Ayrıca 15 gün öncesinden sağlanan yat kiralama için erken rezervasyon yapılması sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Erken rezervasyon indirimi, kampanyalar ve daha fazla seçenek arasında tercih yapma şansınız olur.

Bunun yanı sıra, Günlük, haftalık ve konaklamalı tekne kiralama seçenekleri ile sizin için en özel yat ve tekneyi yalnızca birkaç dakika içerisinde ayırtabilir ekonomik fiyatlar ile yat kiralama avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Mersin Yat Kiralama Fiyatları

Mersin Saatlik Yat Kiralama Fiyatları

Mersin bölgesinde hizmet veren Yat Kiralama firmamız saatlik günlük haftalık kiralık yatlarımız ile sizlere uygun fiyatlı fırsatlar sunmaktadır. Ucuz hizmet sektörü, son dakika indirimleri ve yerli yapım lüks yatlar ile eşsiz fırsatlar sunmaktayız. Aynı zamanda Mersin Yat Kiralama, uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunar.

Kiralık yatlarımızın fiyatları, yatın boyutuna, tur güzergahına, kiralama süresine, özelliklerine ve sezonuna göre değişiklik gösterir. Size en uygun fiyatı sunmak için fiyat tekliflerimizi yat kiralama talebinize göre belirleriz.

Mersinde Yat kiralama fiyatları 2023 yılı için ortalama 1 saatlik yat turu fiyat aralığı 2.500 TL ile 3.750 TL‘dir. Hizmet kapsamına, tur süresine, davetli sayınıza ve tercihinize göre fiyatlarda farklılık oluşmaktadır.

Mersin Yat Kiralama Fiyatları 2023Ücret
(1 saatlik) yat kiralama Fiyatı2.500 ₺
(2 saatlik) yat kiralama Fiyatı4.800 ₺
(4 saatlik) yat kiralama Fiyatı8.500 ₺
(6 saatlik) yat kiralama Fiyatı11 .500 ₺
Günlük Yat Kiralama (12 saat) Fiyatı21.750 ₺
Konaklamalı Yat Kiralama (24 saat) Fiyatı29.500 ₺
Mersin Yat Kiralama Fiyatları

Ayrıca Taleplerinize özel fiyat almak için Mersin Yat Kiralama firmamız  ile iletişime geçebilir, yat kiralama ve Organizasyon fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.

Mersin Yat Kiralama Fiyatları
Mersin Yat Kiralama Fiyatları

Mersin Yat Kiralama

Mersin ilinde en çok tercih edilen yat ve tekne turlarımızın başında, Yatta yüzme turu, kahvaltı turu, Gün batımı turu, Akşam yemeği turu, Mehtap turu ve gezi turları yer almaktadır. Aynı zamanda Yatta Evlilik teklifi, Doğum günü organizasyonları, evlilik yıldönümü etkinlikleri hazırlıyoruz.

Buna ek olarak Bekarlığa veda Bride to be gibi bir çok organizasyonu kusursuz şekilde planladığımız farklı tur paketleri ile size birçok ekonomik alternatif sunuyoruz.

Dilerseniz şimdi Kampanyalarımız ve indirimlerimiz hakkında müşteri temsilcimizden buradan ulaşabilir güncel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mersin Yat Kiralama Fiyatları
Mersin Yat Kiralama

Teknik Özelikler

  • Kiralık Yatlarımız Günlük Saatlik Konaklamalı Organizasyonlar için uygundur.
  • Hizmet veren Kiralık Yat ve teknelerimiz oldukça lüks ve konforlu bir dizayna sahiptir.
  • Yatlarımızda ses sistemi ve görüntü sistemi bulunmaktadır.
  • Kiralık Yat ve teknelerimizde yaz ve kış ayları için ısıtma ve soğutma sistemleri bulunmaktadır.

Kiralık yat ve teknelerimiz hakkında daha fazla bilgiye müşteri temsilcimizden buradan ulaşabilir güncel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mersin Yat Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mersinde Yat Tekne nerden nasıl kiralanır ?

Mersin Marinada hizmet vermekte olan Mersin yat kiralama firmamızdan 12 ay boyunca yat tekne kiralama hizmeti satın ala birsiniz.

Mersinde Yatlar Tekneler Hangi amaçlarda kullanılabilir ve kiralanabilir ?

Mersin Yat Kiralama Firması olarak size bir çok kiralık yat tekne alternatifi sunmaktayız.
Bunlardan bazıları Yatta evlilik teklifi, doğum günü, evlilik yıldönümü, bekarlığa veda partisi gibi organizasyon ve etkinliklerden oluşmaktadır.
Bunun yanı sıra Kiralık yatlarımızda kahvaltı turu, saatlik turlar, yüzme turu, günü birlik gezi turları gibi etkinlikler içinde tercih edebilirsiniz.

Mersinde Yat Kiralama hizmeti almak için Kaç gün önceden rezervasyon yaptırmalıyım?

Mersin ilinde Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Ayrıca 15 gün öncesinden sağlanan yat kiralama için erken rezervasyon yapılması sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Erken rezervasyon indirimi, kampanyalar ve daha fazla seçenek arasında tercih yapma şansınız olur.

Kiralık Yat ve Teknelerde süsleme olacak mı?


Yapılacak organizasyon ve Yat Kiralama talebinize göre yatımızın arka havuzundaki masayı mum, şamdan, dekoratif ürünler ve gül yapraklarıyla süslüyoruz. Dilerseniz süslemeyi kendiniz de yapabilirsiniz..

Mersin Evlilik Teklifi

Mersin Evlilik Teklifi Sahilde,Cafede,Sinemada,Yatta,Evde,Otelde Evlilik Teklifi,Doğum günü,Yıldönümü,Söz,Nişan,Nikah Organizasyonları Mersin Organizasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA
%d blogcu bunu beğendi: