Sürpriz Evlilik Teklifi İçin Doğru Yerdesiniz

MERSİN de Muhteşem süslemeler eşliğinde son derece romantik bir akşam yemeği ve yemek sonrasında devam eden sürprizlerle sevdiğinizi şımartabilirsiniz…

Muhteşem bir şekilde mumlar, güller, fenerler ve balonlarla süslenmiş vip mekânlarımızda  baş başa romantizm dolu anlar yaşayabilirsiniz. Muhteşem yemekler, gece boyu özel garson eşliğinde VİP servis. Evlenme teklifidoğum günü ve yıldönümü sürprizlerinizi MERSİN in’ en özel mekânlarının, en özel localarında gerçekleştirmek istemez misiniz?

Romantik bir şekilde başlayan organizasyon ana yemek sonrasında gelen sürpriz evlilik teklifi ile kız arkadaşınızın unutamayacağı , arkadaşlarına ve ailesine anlata anlata bitiremeyeceği bir anıya dönüşecektir. Klasik akşam yemeği esnasında yapılan evlilik tekliflerinden çok daha muhteşem bir organizasyon sunuyoruz.

Yemekte bir evlilik teklifi bekleniyor elbette ama bu teklif nerden gelecek, ne şekilde gelecek, bütün yemek boyunca hanımefendinin bu heyacanı yaşadığına şahitlik edebilirsiniz.

Konu sürpriz evlilik teklifi ise doğru yerdesiniz, MERSİN Evlilik teklifi Organizasyon’  paketlerimizi incelemeden geçmeyin.

     ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Ofis      : 0322 363 69 42
Whatsapp  : 0545 665 03 63
Whatsapp  : 0545 546 49 01
Whatsapp  : 0541 638 15 45
Whatsapp  : 0542 674 04 78 
Uygulamamız →  

Sayfa İçindeki Konu Başlıkları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?