Mersin Evlilik Teklifi Organizasyonları

Mersin Kumsalda Evlilik Teklifi: Bu organizasyon romantizm denilince ne geliyorsa akıllara, hepsini içeriyor. Mumlar, çiçekler, yıldızlar, deniz, ay ışığı, dalga sesleri, kemancı, şarap… Bütün bu detayları şık bir şekilde çiftimiz için kapattığımız kumsalda bir araya getiriyoruz.  gördüğü andaki şaşkınlık ve mutluluk eminiz ki daha içten bir Evet’e neden oluyor.

 

Kumsalda Sahilde Sürpriz Evlilik Teklifi
Sevdiğiniz kişiye mersinde evlenme teklif etmek hafife alınacak bir konu değildir. Tıpkı nişan ya da düğün düzenlemelerine gösterilen ilgi gibi evlilik teklifi organizasyonu da iyi düşünülmeli ve özenle planlanmalıdır. Bu şekilde partneriniz onunla evlenmeyi ne kadar istediğinizi ve onun mutluluğu için verebileceğiniz emeği henüz yeni hayatınızın ilk anlarında görmüş olur.

Mersinde Evlilik teklifi için tercih edilebilecek en romantik ve özel mekanlardan biri kumsallardır. Alanında uzman bir organizasyon şirketinin sizin için her şeyi planlayıp uygulaması ise bu özel anı aklınızda partneriniz, mutluluğunuz ve birlikte kuracağınız hayattan başka hiçbir şey olmadan, keyfine vararak yaşayabilirsiniz. Üstelik kumsalda evlilik teklifi oldukça çeşitli sürprizlere de imkan tanıyacağından istediğiniz her şeyi gerçekleştirme olanağınız olacaktır.

 

mersinde Kumsalda evlenme teklifi etmek için en uygunu önden yapılan kısa ve romantik bir yürüyüşün ardından baş başa yemek yiyebileceğiniz özel bir alana ulaşmaktır. Yürüyüşünüz sırasında kumlara belirli aralıklarla ve özenle yerleştirilmiş kokulu mumlar ve fenerler ortamı hazırlamak açısından ideal olacaktır. Ardından kumların üzerine serilmiş, yine iki yanı mumlar ve çeşitli aydınlatmalarla süslü kırmızı bir halının üzerinden kumsalın sizin için özel olarak kapatılan bölümüne kurulmuş, evlenme teklifi için tüller ve çiçeklerle süslenmiş çadıra varırsınız. Burada yalnızca siz ve arzu ederseniz yemeğiniz için romantik bir fon müziği çalan müzisyen ya da müzisyenler bulunur. Çadırın içinde her detayı özenle hazırlanmış yemek masası ve içecekler sizi beklemektedir. Kumsalda evlilik teklifi sırasında yiyeceğiniz yemeğin servisini ellerinizle yapabileceğiniz gibi dilerseniz tecrübeli bir garson da size hizmet edebilir. Yemek sırasında ya da yemeğin ardından partneriniz için seçtiğiniz yüzük arzu ettiğiniz şekilde masaya gelir. Dilerseniz yüzüğün masaya başka biri tarafından getirilmesini ya da masanın altında, görünmeyen bir bölmede en uygun an için saklanmasını seçebilirsiniz.

Yüzüğü sevdiğiniz kişiye verip evlenme teklifinde bulunduktan sonra dilerseniz başlarınızın üzerinden konfetiler veya çiçek yaprakları atılabilir ya da çeşitli araçlarla size özel, küçük ışık ve ses gösterileri devreye girebilir. Tüm bunların ardından çalmaya başlayan özel ve romantik bir şarkıyla dans ettikten sonra sevgilinizin gözlerindeki mutluluğu görmek emin olun dünyalara bedel olacaktır.

 

     ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Ofis      : 0322 363 69 42
Whatsapp  : 0545 665 03 63
Whatsapp  : 0545 546 49 01
Whatsapp  : 0541 638 15 45
Whatsapp  : 0542 674 04 78 
Uygulamamız →  

Sayfa İçindeki Konu Başlıkları

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
%d blogcu bunu beğendi: